  • Mfr # 1.50CTEF4MAU14AC35.00
  • Zoro # G411929904
End Cap Length
2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1.50CTEF4MAU14AC35.00
End Cap Length
2 in
Stroke Length
35 in
Overall Height
2 in
Overall Width
39 5/8 in
Air Inlet Center to Center Distance
37 5/16 in
Inch
Body Material
Maximum Operating Pressure
250 psi
Series
4MA