  • Mfr # CB-M12-4P-2M
  • Zoro # G0492904
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Type
Female
Voltage
250V AC/V DC
Lead Type
Cord
Lead Length (In.)
78 in
Standards
IP65
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
CB-M12-4P-2M
Country of Origin
United States
Dimensions
Lead Length (In.)
78 in
Length (In.)
78 in
Height (mm)
12 mm
Width (mm)
12 mm
Overall Length
6 1/2 ft
Overall Diameter
9/16 in
Details
Item
Cable Assembly
Type
Female
Voltage
250V AC/V DC