  • Zoro # G609721266
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
V-Belt Section
8V
Outside Length
212 in
Number of Ribs
3
Top Width
1"
Material
Synthetic Rubber (SBR)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
3H8V2120
Zoro #
G609721266
UPC #
Country of Origin
India
Dimensions
Outside Length
212 in
Top Width
1"
Details
V-Belt Section
8V