  • Mfr # CLTP-4FT-40W-EM
  • Zoro # G310920170
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Fixture Wattage
40W
Voltage
120V-277V
Housing Material
Aluminum/Polycarbonate
Fixture Housing Color
White
CRI
>80
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
CLTP-4FT-40W-EM
Country of Origin
China
Dimensions
Width
2.95 in
Details
Fixture Wattage
40W
Voltage
120V-277V