  • Mfr # CLVS-MO-100W
  • Zoro # G810920229
/ea
See details
Key Features
Fixture Wattage
100W
Voltage
120V-277V
Housing Material
Aluminum
CRI
>80
Color Temperature
5000K
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
CLVS-MO-100W
Country of Origin
China
Dimensions
Width
5.32 in
Details
Fixture Wattage
100W
Voltage
120V-277V