  • Mfr # WW3-2132-023
  • Zoro # G9159580
/ea
Key Features
Number of Waves
3
Material
Steel
Finish
Plain
Outside Dia.
2.132 in
Overall Height
.148 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WW3-2132-023
Country of Origin
United States
Dimensions
Outside Dia.
2.132 in
Overall Height
.148 in
Thickness
23 ga
Inside Dia.
1.658 in
Inside Diameter
1.658"