Propper Pants, 40in x 36in, Regular, Khaki F52821H25040X36
Pants, 40in x 36in, Regular, Khaki (Discontinued)
  • Mfr # F52821H25040X36
  • Zoro # G6344527
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
F52821H25040X36
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Size
40" x 36"
Fits Waist Size
40"
Details
Item
Pants
Inseam
36"