  • Mfr # UC201-12MM-40
  • Zoro # G622827426
/ea
Key Features
Width
26 mm
Bearing Material
AISI 52100
Bore Dia.
12 mm
Outside Dia.
40 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
UC201-12MM-40
Country of Origin
China
Dimensions
Width
26 mm
Bore Dia.
12 mm
Outside Dia.
40 mm