  • Mfr # 22308C3W33
  • Zoro # G722830753
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width (mm)
33 mm
Outside Dia. (mm)
90 mm
Bore Dia. (mm)
40 mm
Bearing Material
AISI 52100
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
22308C3W33
Country of Origin
China
Dimensions
Width (mm)
33 mm
Outside Dia. (mm)
90 mm
Bore Dia. (mm)
40 mm