  • Mfr # HDSC-3660-24-3
  • Zoro # G122719184
/ea
See details
Key Features
Door Handle Type
L-Style
Number of Doors
2
Number of Shelves
3
Cabinet Material
Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HDSC-3660-24-3
Overall Width
36 in
Overall Height
60 in
Overall Depth
24 in
Details
Door Handle Type
L-Style
Number of Doors
2
Number of Shelves
3
Cabinet Material
Steel
Color
Red
Door Type
Solid
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet. 36in Wide x 60in High x 24in Deep 3 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle.1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. GRAY..