  • Mfr # HDSC-3678-24-4
  • Zoro # G122720463
Door Type
Solid
Number of Shelves
4
Door Locking Points
3 Point Lock
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HDSC-3678-24-4
Overall Depth
24 in
Overall Height
78 in
Overall Width
36 in
Door Type
Solid
Number of Shelves
4
Door Locking Points
3 Point Lock
Color
Light Blue
Cabinet
Number of Doors
2
Door Handle Type
L-Style
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet. 36in Wide x 78in High x 24in Deep 4 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle.1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. GRAY..