  • Mfr # HDSC-4860-24-3
  • Zoro # G922736633
/ea
See details
Overall Depth
24 in
Door Type
Solid
Door Handle Type
L-Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HDSC-4860-24-3
Overall Depth
24 in
Overall Width
48 in
Overall Height
60 in
Door Type
Solid
Door Handle Type
L-Style
Color
Black
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet. 48in Wide x 60in High x 24in Deep 3 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle.1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. Black..