  • Mfr # HDSC-4878-24-4-PLEX
  • Zoro # G122717333
/ea
See details
Door Type
Plexiglass
Door Handle Type
L-Style
Overall Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HDSC-4878-24-4-PLEX
Overall Width
48 in
Overall Height
78 in
Overall Depth
24 in
Door Type
Plexiglass
Door Handle Type
L-Style
Color
Light Blue
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet with See Thru Plexi-glass doors . 48in Wide x 78in High x 24in Deep. 4 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle. 1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. GRAY..