  • Mfr # HDSC-3660-24-3-PLEX
  • Zoro # G122719597
/ea
See details
Key Features
Door Type
Plexiglass
Overall Width
36 in
Overall Height
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HDSC-3660-24-3-PLEX
Overall Width
36 in
Overall Height
60 in
Overall Depth
24 in
Details
Door Type
Plexiglass
Number of Shelves
3
Door Handle Type
L-Style
Color
Light Blue
Number of Doors
2
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet with See Thru Plexi-glass doors . 36in Wide x 60in High x 24in Deep. 3 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle. 1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. GRAY..