  • Mfr # HDSC-3660-19-3L-PLEX
  • Zoro # G722719591
/ea
See details
Key Features
Overall Height
66 in
Number of Doors
2
Overall Width
36 in
Color
Putty
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HDSC-3660-19-3L-PLEX
Overall Height
66 in
Overall Width
36 in
Overall Depth
19 in
Details
Number of Doors
2
Color
Putty
Number of Shelves
3
Door Type
Plexiglass
Door Handle Type
L-Style
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet with See Thru Plexi-glass doors . 36in Wide x 66in High x 19in Deep. 3 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle.1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. GRAY. With 6in Legs (NOTE: Legs ship loose. Hardware included)..