  • Mfr # HDSC-3672-24-4-PLEX
  • Zoro # G222720196
/ea
See details
Door Type
Plexiglass
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HDSC-3672-24-4-PLEX
Overall Depth
24 in
Overall Height
72 in
Overall Width
36 in
Color
Light Blue
Door Type
Plexiglass
Number of Shelves
4
Door Handle Type
L-Style
Number of Doors
2
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet with See Thru Plexi-glass doors . 36in Wide x 72in High x 24in Deep. 4 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle. 1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. GRAY..