  • Mfr # HDSC-3678-24-4-PLEX
  • Zoro # G922717632
Overall Depth
24 in
Color
Gray
Overall Width
36 in
Overall Height
78 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HDSC-3678-24-4-PLEX
Overall Depth
24 in
Overall Width
36 in
Overall Height
78 in
Color
Gray
Door Type
Plexiglass
Description
All welded steel, heavy duty storage cabinet with See Thru Plexi-glass doors . 36in Wide x 78in High x 24in Deep. 4 adjustable shelves.3 point lock. Keyed handle. 1,500 lbs.capacity per shelf. Powder Coat finish. GRAY..