  • Mfr # CS19.500.60.72
  • Zoro # G910106660
Kerf
4.8 mm
Plate Thickness
3.6 mm
Cutting Depth
60 mm
Pin Hole
C
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CS19.500.60.72
Plate Thickness
3.6 mm
Cutting Depth
60 mm
Blade Diameter
500 mm
Details
Kerf
4.8 mm