  • Mfr # CS19.420.60.72
  • Zoro # G810106562
Plate Thickness
3.6 mm
Kerf
4.8 mm
Cutting Depth
60 mm
Pin Hole
B
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CS19.420.60.72
Plate Thickness
3.6 mm
Blade Diameter
420 mm
Cutting Depth
60 mm
Kerf
4.8 mm