  • Mfr # WR74-1248-110101CL
  • Zoro # G916527599
/ea
Key Features
Color
Chrome
Overall Height
74 in
Number of Shelves
12
Load Capacity
600-800 lb
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1248-110101CL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Height
74 in
Length
48 in
Overall Width
12 in