  • Mfr # WC14-CB1830C
  • Zoro # G116533710
1
Depth
14 in
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WC14-CB1830C
Dimensions
Depth
14 in
Width
18 in
Height
30 in