  • Mfr # WR74-1860-143103CL
  • Zoro # G316530472
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
12
Length
60 in
Material
Carbon Steel
Color
Chrome
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WR74-1860-143103CL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Length
60 in
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in