  • Mfr # WR63S-2436SS
  • Zoro # G716542136
/ea
See details
Key Features
Overall Height
63 in
Number of Shelves
4
Material
Stainless Steel
Overall Width
24 in
Color
Stainless
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR63S-2436SS
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
63 in
Overall Width
24 in
Length
36 in