  • Mfr # AD54-3060BK
  • Zoro # G816528542
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Height
54 in
Length
60 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-3060BK
Overall Height
54 in
Length
60 in
Overall Width
30 in