  • Mfr # WR74-2460-105106CL
  • Zoro # G116529089
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
12
Overall Width
24 in
Material
Carbon Steel
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WR74-2460-105106CL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Width
24 in
Length
60 in
Overall Height
74 in