  • Mfr # AD86-1236BK
  • Zoro # G8161878
/ea
See details
Key Features
Overall Width
12 in
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Length
36 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AD86-1236BK
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
12 in
Overall Length
36 in
Overall Height
86 in