  • Mfr # AD63-1848BK
  • Zoro # G8161503
/ea
Key Features
Material
Carbon Steel
Overall Width
18 in
Number of Shelves
4
Overall Length
48 in
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1848BK
Overall Width
18 in
Overall Length
48 in
Overall Height
63 in