  • Mfr # AD86-1848BK
  • Zoro # G8161914
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Length
48 in
Overall Height
86 in
Number of Shelves
4
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-1848BK
Dimensions
Overall Length
48 in
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in