  • Mfr # AD86-1860BK-5
  • Zoro # G8162919
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in
Overall Length
60 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
AD86-1860BK-5
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in
Overall Length
60 in