  • Mfr # AD86-1860BK
  • Zoro # G8161887
Number of Shelves
4
Overall Height
86 in
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
AD86-1860BK
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in
Overall Length
60 in