  • Mfr # AD74-1872BK
  • Zoro # G8161808
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Number of Shelves
4
Overall Length
72 in
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-1872BK
Dimensions
Overall Length
72 in
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in