  • Mfr # AD63-2472BK
  • Zoro # G8161555
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Number of Shelves
4
Overall Width
24 in
Material
Carbon Steel
Overall Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-2472BK
Overall Width
24 in
Overall Length
72 in
Overall Height
63 in