  • Mfr # AD86-2472BK
  • Zoro # G8161957
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Material
Carbon Steel
Overall Height
86 in
Overall Length
72 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2472BK
Overall Height
86 in
Overall Length
72 in
Overall Width
24 in