  • Mfr # AD54-3660BK
  • Zoro # G8161433
/ea
Key Features
Material
Carbon Steel
Overall Length
60 in
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-3660BK
Dimensions
Overall Length
60 in
Overall Width
36 in
Overall Height
54 in