  • Mfr # AD63-3672BK
  • Zoro # G8161616
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Number of Shelves
4
Overall Width
36 in
Overall Height
63 in
Overall Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-3672BK
Overall Width
36 in
Overall Height
63 in
Overall Length
72 in