  • Mfr # AD74-3672P-5
  • Zoro # G8165238
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Green
Material
Carbon Steel
Overall Width
36 in
Overall Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-3672P-5
Overall Height
74 in
Overall Width
36 in
Overall Length
72 in