  • Mfr # WR74-CR2448WPM
  • Zoro # G816553445
/ea
Key Features
Depth
74 in
Overall Width
24 in
Color
Epoxy Coated, Green/Polymer
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WR74-CR2448WPM
Country of Origin
United States
Dimensions
Depth
74 in
Overall Width
24 in
Height
48 in