  • Mfr # WR74-CR2436WPM
  • Zoro # G116553381
/ea
Key Features
Overall Width
24 in
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Green/Polymer
Material
Carbon Steel
Depth
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR74-CR2436WPM
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Width
24 in
Height
36 in
Depth
74 in