  • Mfr # WR63-2442CRNC
  • Zoro # G316529940
Overall Width
58.5 in
Material
Carbon Steel
Load Capacity
700 lb
Color
Chrome
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2442CRNC
Overall Width
58.5 in
Overall Height
63 in
Length
46 in