  • Mfr # AD86-2430BK
  • Zoro # G916529210
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
86 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-2430BK
Overall Height
86 in
Overall Width
24 in
Length
30 in