  • Mfr # WR54-1836CRNP
  • Zoro # G816526937
/ea
See details
Key Features
Overall Width
50.25 in
Number of Shelves
4
Length
37.875 in
Overall Height
54 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-1836CRNP
Overall Width
50.25 in
Length
37.875 in
Overall Height
54 in