  • Mfr # WR63-3060C-5
  • Zoro # G716526938
Number of Shelves
4
Overall Height
63 in
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Overall Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-3060C-5
Overall Height
63 in
Overall Width
30 in
Length
60 in