  • Mfr # WR63-2442CRNP
  • Zoro # G316529865
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Load Capacity
700 lb
Overall Height
63 in
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Width
58.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2442CRNP
Overall Height
63 in
Overall Width
58.5 in
Length
46 in