  • Mfr # WR86-1442BK
  • Zoro # G416527822
Length
42 in
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1442BK
Length
42 in
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in