  • Mfr # WR86-2442CRNP
  • Zoro # G716530782
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Height
86 in
Load Capacity
700 lb
Length
46 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-2442CRNP
Overall Height
86 in
Length
46 in
Overall Width
58.5 in