  • Mfr # AD54-2472GY-5
  • Zoro # G816527934
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
24 in
Overall Height
54 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-2472GY-5
Overall Width
24 in
Overall Height
54 in
Length
72 in