  • Mfr # AD54-1872SG
  • Zoro # G216532682
Overall Depth
54 in
Load Capacity
400-600 lb
Shelving Material
Carbon Steel
Color
Galvanized
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-1872SG
Overall Depth
54 in
Overall Width
18 in
Overall Height
72 in