  • Mfr # AD54-2160SG
  • Zoro # G616531643
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
54 in
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
4
Overall Height
60 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-2160SG
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Height
60 in
Overall Width
21 in