  • Mfr # AD54-2442SG
  • Zoro # G916531961
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
54 in
Shelving Material
Carbon Steel
Color
Galvanized
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-2442SG
Dimensions
Overall Depth
54 in
Overall Height
42 in
Overall Width
24 in