  • Mfr # AD74-1454SG
  • Zoro # G516531682
/ea
Key Features
Shelving Material
Carbon Steel
Load Capacity
400-600 lb
Overall Height
54 in
Overall Width
14 in
Color
Galvanized
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-1454SG
Overall Height
54 in
Overall Width
14 in
Overall Depth
74 in